Море ,Відпочинок на морі ,Карпати ,Закарпаття.

ЗАПОВІДНІ МІСЦЯ УКРАЇНИ!

«Асканія – Нова + Арабатська стрілка» -Полтава

Під запит

Насолодитися незайманою природою і рідкісними тваринами «Асканії-Нової»; побувати на найдовшій косі в Європі -

Арабатській стрілці, оздоровитися в мінеральних джерелах коси - все це і багато іншого чекає вас в турі «Асканія Нова - перлина херсонського степу».

 

1 день – 21:00 виїзд з м. Полтава

2 день – 8:00 – приїзд до Біосферного заповідника "Асканія-Нова" імені Фрідріха Едуардовича Фальц- Фейна - найстарішого степового резервату миру, одного з 7 природних чудес України, що входить в сотню найбільш відомих заповідних територій планети.

  Біосферний заповідник Асканія-Нова - це один з найвідоміших заповідників Європи, який знаходиться в Україні. А також єдиний клочек Європи з «ковыльно-тыпчаковым степом".  Штучно створені ставки і озера, величезна колекція тварин і птахів з усього світу Європи, Азії, Африки, Австралії та Америки, які живуть поруч з вітчизняними представниками фауни.. Деяких з них можна погодувати просто з рук. У комплекс входить зоопарк і дендрологічний парк. Навесні тут можна помилуватися квітучими тюльпанами, ірисами, астрагалами, гіацинтами і жовтцями, гвоздиками і ромашками. Влітку степ, закутаний в сріблястий серпанок ковили, переливається хвилями від найменшого подиху вітру, нагадуючи море.

12:30 – 16:00 – Самостійна прогулянка по парку або екскурсія «Фотосафарі» (за попередньою домовленістю та за доп. плату).

Фотосафарі відбувається на автомобілях  це викликано змінами в законодавстві про охорону дикої  природи флори и фауни в відповідно до європейських зразків. Під час екскурсія  сафарі в степу можна наблизитися до диких тварин, які перебувають у на пів вільних умовах: до зебр, бізонів, буйволів, сайгаків, антилоп, коням, шотландським поні, ламам, качкам, журавлів, гусям и іншім перелітнім птахам.

16.00 Збір групи. Обід в кафе.

Переїзд  в Генічеськ. Заселення на проживання.

3-й день. Сніданок.

Арабатська стрілка - найдовша  коса в Європі, відома в Україні та за її межами. Вузька смуга піщаних пляжів (від 250 м до 7 км) протяжністю понад 100 км! З одного боку Азовське море, з іншого унікальне озеро Сиваш (подібних йому всього кілька на Землі),  Продовження екскурсії на Арабатській стрілці. Купання в морі і в джерелах з хлоридно-натрієвої йодобромної водою, гейзерах.

Термальне джерело розташований на виїзді з Щасливцево, що також на Арабатській стрілці. Це джерело під відкритим небом. Він розташований на території недобудованого санаторію. У цьому місці вода температурою близько 70 ° C, після чого проходить через три басейни, в кожному все більше охолоджуючись. Термальні джерела мають широкий спектр лікувальних властивостей. Така вода призначається для лікування опорно-рухового апарату, серцево-судинних захворювань, запальних жіночих хвороб, центральної нервової системи, а також шкірних захворювань.

Рекомендуємо з собою взяти:

- Зручне взуття;

- сонцезахисні креми;

- головні убори;

- спрей від комах;

-  верхній одяг (легкі кофти, шарфи т. К. В степу буває досить пильно)

-  бутерброди в дорогу; 

- фотоапарати;

- купальні принаддя.

 

18:00 – виїзд до м. Полтава

Повернення в Полтаву з 5.00- 7.00 (орієнтовно)

Вартість туру на одну людину:1420 грн. 

 

У вартість входить:

проїзд на комфортабельному автобусі;

екскурсійний супровід по програмі;

медична страховка;

проживання ( 1 ніч);