gallery/novyj-god

Тур до Кам'янець-Подільського.
Виїзд ізхітектурні шедеври та дива природи. Окрім самого міста Ви відвідаєте: Печеру «Кришталева»;Кам'янецьку фортецю (1 з 7 чудес України);Хотинськ.  

 
 В цьому турі поєднані арий замок (1 з 7 чудес України);Мальовничу Бакоту з печерним монастирем (1 з 7 чудес України);Фонтани у Вінниці.

https://images.ua.prom.st/383654645_w640_h640_magnit-4-marka-kolazh-kamyanets-podilskij

Програма тура:
1День.Розпочнеться наша подорож з чарівного міста -  Кам'янець - Подільський.                

Нас буде чекати екскурсія старим містом та фортецею. Історія КАМ'ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО нараховує більше 700 років. Кожен камінчик бруківки, що збереглась тут з незапам'ятних часів, має свою унікальну історію, овіяну сотнями легенд. За кількістю пам'яток Кам'янець поступається лише Києву та Львову. Найбільша цінність міста - практично повністю збережений історичний центр, Старе місто, не розбавлене архітектурою XX століття. Незважаючи на те, що все місто вражає своєю архітектурою і створює враження, що час у ньому зупинився, одна з його визначних пам'яток виділяється на загальному тлі - це старовинна Кам'янець-Подільська фортеця. Ви все ще сумніваєтесь, чи варто приїжджати? Варто – так вирішило журі конкурсу «7 чудес України» і самі українці, коли віддали за Кам'янець-Подільський більшість своїх голосів під час всенародного голосування!  

https://k-p.net.ua/imag/kamenec/for_misto/muz_zapov_4

Екскурсія до Кам’янець-Подільської фортеці. Це унікальна пам'ятка оборонної архітектури, для якої обрали не лише стратегічно розташоване місце, а й надзвичайно мальовниче.А перед тим пройдемо дивом архітектури — унікальним Замковим мостом (28 м), що завис над мальовничим каньйоном річки Смотрич. 
 Виїзд до Бакоти.Екскурсія до Михайлівського скельного монастиря в Бакоті.Бакотський монастир вирізьблений у білих вапнякових скелях і розташований над мальовничою Бакотською затокою.Заснування монастиря сягає ХІІІ століття і береже історію багатьох століть.Деякі дослідники припускають, що він був заснований Антонієм Печерським у ХІ столітті. А сама Бакота — напівлегендарна столиця Поділля у ХІІІ ст.Окрім незабутніх панорам на річку Дністер і Подільські товтри тут можна насолодитися цілющою водою із трьох святих джерел, що розташовані вздовж звивистої стежки, що веде до святині.

https://soul-travel.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/picture_solntsestoyanie
https://photos.drymba.com/drb/000/194/19404_988_ht8mn2

А,далі ,ми пересядемо на катер, що прокатає нас мальовничими місцями Дністровського каньйону. Але це не буде звичайна мандрівка з екскурсоводом, який буде нудно "мямлити" про кожну скелю, камінчик чи кущик. Ми пропонуємо влаштувати справжній круїз по Дністру з приємним додатком на борту: шампанським, фруктами, та, звісно ж, піснями! Пропонуємо помилуватись неперевершеними краєвидами, які увесь час будуть супроводжувати нас, під супровід музики, що лунатиме з колонок. Давайте разом покажемо, як ми вміємо відпочивати, зробимо це яскраво та гучно, а щоб ця поїздка запам'яталась ще надовше, після погулянки на катері влаштуємо пікнік на березі Дністра-шашлик !
Повернення в готель. Відпочинок.

 

https://freelancehunt.com/blog/content/images/size/w2000/2018/08/------
https://teplohod-dnestr.at.ua/hotin
https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/05/869293-yak-prigotuvati-shashlik-top-10-retseptiv-marinadu

2 День.Сніданок.Виселення з готелю.
Виїзд до с.Кривче.Екскурсія до печери "Кришталева". Загальна довжина досліджених ходів печери складає 23 кілометри. Для відвідувачів облаштовано 2,5 кілометровий маршрут.Назву "Кришталева" печера отримала завдяки кристалам гіпсу білого та рожевого кольорів, що подекуди, вкривають всі стіни. Тут зали поєднані коридорами. Окремі витвори природи з блискучого вапняку отримали свої назви, наприклад ящірка, слон, бик...А ще печера унікальна підвищеною іонізацією повітря, що має лікувальний вплив на органи дихання та повною відсутністю патогенних мікроорганізмів.
Виїзд до м. Хотин.Екскурсія до Хотинської фортеці. Хотинська фортеця — одне з 7-и чудес України. Розташована у мальовничому місці на схилах річки Дністер. Надзвичайно мальовнича і має багату історію.Хотинська фортеця — витвір фортифікаційного мистецтва XIII–XVIII століть. До Вашої уваги підземелля фортеці та виставкові зали де представлені археологічні знахідки, зброя та одяг різних часів, картини, діорами... Також є тир, де можна постріляти з історичної зброї.Саме тут у 1620 році козаки під проводом П.Сагайдачного завдав поразки османським військам.

 

https://media.acc.cv.ua/news/article/2019/04/18/43761/lUcVsjKAILZBlvjPlpkd.w575

Повернення до Кам'янець-Подільського. Вільний час.Переїз у Вінницю.                              

Зупинка у Вінниці. Тут всі мінорні настрої зникають. Своє вечірнє шоу розпочинає найбільший у Європі світломузичний фонтан, що знаходиться на реконструйованій Набережній «ROSHEN». Він оснащений єдиною у світі системою занурення у воду; довжина фонтану сягає 140 метрів, а його висота – 60 метрів. Неймовірний танок струменів води у різноманітних світлових та лазерних променях представляє собою величне та яскраве шоу, яке краще один раз побачити, ніж сто разів про нього прочитати чи почути.
Виїзд на Полтаву.

https://www.vinnitsa.info/f/images/2016/09/07/52131/3a3b9479e2b01915ad717c17d28ffdc9_w440_h290
https://img.tsn.ua/cached/1555871908/tsn-3d89b48abea265f94b95dc0c555f69d9/thumbs/1340x530/69/f9/088aa6ae7f9634e28e6e071d0ef7f969
https://vn.20minut.ua/img/cache/news_new_m/news/0012/100/1199206-hto-vistupatime-tsogo-roku-na-vidkritti-svitlomuzichnogo-fontanu-roshen

Вартість туру: 2400грн
У вартість входить: проїзд автобусом, ночівля в готелі 1 ніч, 1 вечеря, 1 сніданок,екскурсійна программа,супровід керівника групи.
У вартість не входить : обіди,вхідні квитки на екскурсійні об`єкти.